Радна акција
  Контактирајте са  нама у вези Радна акција

Саднице цвећа, мотике, косе, тестере и метле биле су у рукама запослених у Центру, сунчаног преподнева 21. маја 2011. године.

- Мада је републичка акција "Очистимо Србију", поводом Светског дана заштите животне средине 4. јуна, ми смо решили да свој круг уредимо раније. Наредних субота, све до јула, очекујемо некадашње ђаке Школе који славе годишњице матуре - каже директорка Школе - Центра Биљана Пушкар. - Некада су се они бавили и одржавањем простора у којем су живели. Сад је обука сасвим другачија, полазника је много мање, а немамо ни довољно људи који би требало да буду ангажовани на таквим пословима.

Цео комплекс Центра има близу 15 хектара и немогуће је средити га за једно пре подне, али је резултат труда свакако видљив.

У рунделама и жардињерама је засађено цвеће, трава је покошена, стазе очишћене од корова.

Било је занимљиво наћи се са познатим људима на новим пословима.

На крају акције, свима је пријао гулаш у школском ресторану.

Ј. Обрадовић